Mert utazni jó, utazni érdemes...

Szokatlan álláshirdetés: várkapitány kerestetik a Diósgyőri várba!

Ki ne álmodozott volna arról gyerekkorában, hogy tűzoltó, katona, királykisasszony vagy várkapitány lesz belőle, ha felnő?

Most bárki valóra válthatja gyerekkori ábrándjait, Nagy Lajos egykori várában, Diósgyőrött ugyanis olyan várkapitányt keresnek, aki nem veszítette el gyermekkori énjét és vállalja “a vár védelmezését, környező birtokinak óvását, véd művinek tovább-építtetését, vásárinak ‘s vigalminak rendezését, hű vitézinek ‘s lovagjainak, becses hölgyeinek ‘s asszonyainak vezetését”.

A diósgyőri vár (fotó: kepguru.hu)

És ez nem vicc, a pozíció valódi, a jelentkezéseket augusztus 31-ig várják “írott levél formájában” vagy a “szél szárnyára bízván” e-mailben.

A leendő várkapitány feladatai:

  • A Diósgyőri vár és a Lovagi tornák tere teljes körű operatív irányítása, a hatékony szervezeti működés biztosítása
  • Stratégiai és operatív tervek elkészítésében való részvétel, megvalósításuk biztosítása
  • Aktív, tevékeny szerepvállalás a látogatószám és az árbevétel növelésében, a meghatározott indikátorszámok folyamatos biztosítása
  • Aktív részvétel a szolgáltatásfejlesztésben, az értékesítési hálózatok kialakításában,
  • Kapcsolattartás külső szervekkel, személyekkel, üzleti partnerekkel, szakmai szervezetekkel
  • Intézmények nemzetközi szakmai fórumokon történő megismertetése, a határon túli kapcsolatok fejlesztése
  • Figyeli és elemzi a versenytársakat, értékeli a piaci folyamatokat
  • Motiválja az irányítása alá tartozó munkatársakat, koordinálja és ellenőrzi a munkafolyamatokat
  • Felelős a vonatkozó jogszabályok, előírások ismeretéért és betartásáért
  • Rendszeresen beszámol az ügyvezetőnek az elvégzett feladatokról

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Magas szintű vezetői kvalitások, kiváló kommunikációs képesség
  • Turisztikai, marketing vagy értékesítési területen szerzett szakmai tapasztalat, minimum két év szakmai tapasztalat
  • Tárgyalási szintű angol nyelvismeret, egyéb idegen nyelv ismeret előnyt jelent ( szlovák, orosz )
  • Tulajdonosi szemlélet, eredményorientáltság
  • Stratégiai látásmód mellett operatív aktivitás
  • Innovatív, proaktív gondolkodás, dinamizmus
  • Piaci trendek folyamatos nyomon követése

Menő, nem igaz? Már csak egyetlen kérdésem lenne:

Királykisasszonyt nem keresnek a diósgyőri várba? 😀

(forrás és további részletek: miskolcholding.hu, hellomiskolc.hu)

Ha tetszett a bejegyzés, oszd meg másokkal, is, további érdekességekért pedig csatlakozz facebook  vagy Instagram oldalamhoz!

Kommentek

Kommenteléshez kérlek, jelentkezz be:

| Regisztráció

Mobil nézetre váltás Teljes nézetre váltás
Üdvözlünk a Cafeblogon! Belépés Regisztráció Tovább az NLCafé-ra!